Hoofdmenu
(Sint-Gabriëlcollege Boechout)
 
(klik op een van onderstaande links om verder te gaan) (zie onderaan voor de legende)
 
Schooljaar 2006-2007
# foto's
Ontvangst van de nieuwe leerlingen (29 aug. 2006) (HC)
48
Ontvangst van de nieuwe leerlingen (29 aug. 2006) (RS)
52
Startmoment schooljaar (1 september) (HC)
34
Klasdag 1LC (6 september 2006) (BM)
57
Ontvangst van de nieuwe leerlingen (29 aug. 2006) (VOP)
12
Klasdag 3EW2 & 3HW3 (6 september 2006) (EJ)
120
Leefsleuteldag (9 september 2006) (VOP)
70
Klasdag 4ET1 (6 september 2006) (ST)
4
Parkloop (13 september 2006) (RS)
180
Parkloop (13 september 2006) (HC)
166
Klasdag 2e jaren : De Slag om Boechout (6 september 2006) (VOP)
94
Boechout Live ! (9 september 2006) (HC)
148
WESP weekend 3e graad (15-17 september 2006)
102
Klasdag 1LA (6 september 2006) (BS)
60
Badmintontornooi 1e jaar (4 oktober 2006) (FD)
19
Klasweekend 1MD - 2MF (22-24 september 2006) (TS)
117
WESP weekend 2e graad (6-8 oktober 2006) (RS)
290

bezinning 6de jaren (20 september 2006) (YC)

64
WESP vergadering (29 september 2006) (YC)
84
WESP weekend 2e graad (6-8 oktober 2006) (YC)
60
Eucharistieviering (12 oktober 2006) (YC)
22
Zorgdag 5e jaren Molenbeek (17 oktober 2006) (BA)
13
Schrijf-ze-vrij-dag (20 oktober 2006) (KH)
60
Schrijf-ze-vrij-dag (20 oktober 2006) (RS)
58
Oud-leerlingendag (21 oktober 2006) (YC)
67
Zorgdag 5e jaren (17 oktober 2006) (KV)
33
Internationale uitwisseling Italië (11-19 oktober 2006) (ST)
37
Vijverwerken (25 oktober 2006) (VOP)
23
Gableague 1e jaars (31 oktober 2006) (VOP)
95
WESP weekend 1e graad (10-13 november 2006) (VOP)
129
WESP weekend 1e graad (10-13 november 2006) (EB)
120
WESP weekend 1e graad (10-13 november 2006) (JM)
80
Uitwisseling Braine l'Alleud 1 LB & 1 MG (14 november 2006) (FP)
37
WESP weekend 1e graad (10-13 november 2006) (YC)
119
WESP weekend 1e graad (12-14 januari 2007) (LT)
293
WESP vergadering (19 januari 2007) (YC)
72
Kerstmarkt (22 december 2006) (YC)
23
Uitwisseling Braine l'Alleud 1 LB en 1 MG (5 februari 2007) (EVL)
104
Bezoek KBIN 6e jaars (15 februari 2007) (RS)
53
Technologie-dag 2e jaars (16 februari 2007) (RS)
23
Technologie-dag 2e jaars (16 februari 2007) (AL)
67
Warme truiendag (16 februari 2007) (RS)
23
Warme truiendag (16 februari 2007) (NU)
18
Chrysostomos (9 februari 2007) (HC)
68
Chrysostomos (9 februari 2007) (YC)
10
Slotmoment start-to-run (december 2006)
50
Eucharistieviering (1 maart) (YC)
24
WESP vergadering (2 maart 2007) (YC)
35
Gezondheidsdagen 4e jaar (6 maart 2007) (AF)
136
Volksdansen (6 maart 2007) (AF)
21
Gezondheidsdagen 3e jaar (6 maart 2007) (AF)
104
Voorbereiding Brazilië-reis (10 maart 2007) (AF)
35
Europa project (HA)
31
50 jaar Europa (WS)
45
Foto's uit het park (15 maart 2007) (RS)
12
Bezoek aan Brussel 6e jaars (16 maart 2007) (RS)
47
WESP bezoek aan bejaarden (27 maart 2007) (AL)
44
Sponsortocht (28 maart 2007) (RS)
241
Skivakantie 5e jaars (30 maart-7 april 2007) (RS)
245
Skivakantie 5e jaars (30 maart-7 april 2007) (SD)
51
Skivakantie 5e jaars (30 maart-7 april 2007) (AL)
42
Skivakantie 5e jaars (30 maart-7 april 2007) (STi & SV)
78
Ierland 6e jaars (9-15 april 2007) (LvH)
260
Technologie-dag 2e jaars (16 februari 2007) (DvP)
91
Taalfeest 1MG-1LB (30 april 2007) (VOP)
69
Sportdag 1e jaars (4 mei 2007) (RH)
132
Sportdag 3e jaars (10 mei 2007) (JS)
44
Sportdag 4e jaars (10 mei 2007) (FD)
147
Sportdag 6e jaars (15 mei 2007) (RH)
52
Londenreis 4e jaars (16-18 mei 2007) (RS)
162
Parijsreis 4e jaars (16-18 mei 2007)
81
Schoolfeest jogging (11 mei 2007) (AF)
86
Schoolfeest (12 mei 2007) (AF)
260
Schoolfeest (12 mei 2007) (HC & NS)
126
Schoolfeest jogging (11 mei 2007) (YC)
59
WESP vergadering (25 mei 2007) (YC)
53
Tubes (april 2007)
15
Ottignies (7-10 februari 2007) (SN)
139
Schoolreis 3HW3-3W2 (22 juni 2007) (MO)
130
Fotoshoot 4ET1 op 8 juni 2007
40
WESP BBQ (24 juni 2007) (MO)
98
WESP BBQ (24 juni 2007) (SL)
52
Proclamatie (27 juni 2007) (HC)
82
Slotmoment (29 juni 2007) (HC)
69
 

Legende :
RS
:
Ronny Stobbaerts  
HC
:
Hans Capiau
 
BM
:
Bart Meys  
VOP
:
Dirk Van Opstal
 
EJ
:
Elke Jacobs  
ST
:
Sofie Timmermans
 
BS
:
Ben Straus  
FB
:
Fabienne Dewerchin
 
TS
:
Tim Slootmans  
YC
:
Yves Colignon
 
BA
:
Bert Andries  
KH
:
Koen Hendrickx
 
KV
:
Kris V.d. Voorde  
EB
:
Elke Bernaerts (5WW8)
 
FP
:
Frieda Paschael  
JM
:
Julie Van den Meutter (3W3)
 
LT
:
Liselotte Tersago  
EVL
:
Eveline Van Looveren
 
AL
:
Annemie Leclef  
NU
:
Nathalie Uyterhoeven
 
WS
:
Wouter Struyf  
HA
:
Hans Abbeloos
 
SD
:
Suzy Dricot  
LvH
:
Leo Van Herbruggen
 
DvP
:
Dieter Van de Paer  
STi
:
Steven Timmermans (5WW6-1)
 
SV
:
Stien Verelst (5WW6-1)  
RH
:
Rob Heeman
 
JS
:
Jack Sleeckx  
NS
: Nick Sauvilliers
 
SN
:
Nathalie Sysmans (4EM1)  
MO
:
Marika Van Osselaer
 
SL
:
Seppe Leemans (5WW61)        

Gelieve ook het gastenboek te tekenen, indien u even tijd hebt :)